חלונות אלומיניום

חלונות אלומיניום הינם החלונות הפופולארים ביותר. לפני כן השתמשו בעץ להתקנת חלונות עד שגילו כי אלומיניום הינו חומר טוב יותר הודות לתכונותיו השונות : אלומיניום שומר על צורתו תמיד, אלומיניום אינו רגיש למזג האוויר, אלומיניום הינו חומר זמין וזול יחסית לעץ. עקב כל אלו , חלונות אלומיניום הינם חלונות פופולאריים ואיכותיים ביותר !

חלונות בלגיים

בשנים האחרונות, הרבה מאוד ישראלים מתהדרים בחלונות בלגיים בביתם, והרבה מאוד אדריכלים ומעצבים מתכננים את הבתים עליהם הם עובדים עם חלונות בלגיים לאחר שהם מאתרים חלונות כאלו. מה מייחד חלון בלגי ? במבט ראשון, כאשר מסתכלים על חלונות בלגיים, נראה שמדובר בחלון פשוט ולא כל כך ייחודי, אולם הרבה אנשים ובעיקר מעצבים ואדריכלים דווקא רואים בפשטות שלו את היופי והייחודיות שלו לעומת שאר החלונות המוצעים כיום בשוק. הפשטות היחסית של חלון הבלגי, מאפשרת לו לשדר עוצמתיות רבה, מה שקוסם להרבה מאוד מעצבים ואדריכלים שמשתמשים בו בשביל להוסיף נופך דרמטי לעיצוביהם. יתרונות נוספים לחלונות בלגיים : פרט לפשטות שלו שמושכת מעצבים רבים להשתמש בו, עוד יתרון חשוב של החלון הבלגי הוא היכולת שלו לשטוף את הבית או את המקום בו הוא ממוקם בשמש. כמעט כלל תושבי ישראל אוהבים את השמש, ובעיקר כאשר היא מאירה בביתם, שוטפת את ביתם, ועוזרת להעלות את מצב הרוח עקב סגולותיה הנפלאות ולכן אותם אנשים רוכשים חלונות בלגיים שיעניקו להם את המיטב מהשמש. לבירור נושא חלונות בלגיים התקשרו אלינו לקבלת הצעת מחיר ! 03-5798629  / 09-8847576  / 050-5252885  

חלונות אלומיניום מחיר

אנשים רבים משקיעים רבות בבתיהם ברהיטים, בצבע ובעיצוב על מנת לייצר אווירה ביתית ונעימה בבתיהם, אולם עוד פרט שחשוב להשקיע בו על מנת לקבל אווירה ביתית מוקפדת הוא החלונות בבית. ממרבית החלונות נשקף נוף מרהיב מהחלון, אולם לראות נוף זה מבעד למסגרת מושקעת שמעוצבת ברוח הבית יכול להעלות אף יותר את ההנאה מנוף זה. מדוע שווים חלונות אלומיניום מחיר לא מועט ? חלונות אלומיניום מחיר הם הבחירה המועדפת של הרבה מאוד בתים בישראל ובכל העולם בעיקר בגלל האלומיניום שמחירו זול יחסית ואילו הוא עמיד לאורך זמן רב. בנוסף, שימוש בחלונות אלומיניום מאפשר הרכבה של חלונות במגוון רחב של צורות וגדלים, ניקוי נוח של החלונות וצביעה של החלונות במגוון של צבעים ואפקטים ללא כל צורך בטיפול תקופתי. כיצד לשלם עבור חלונות אלומיניום מחיר שפוי? על מנת ליהנות מחלונות אלומיניום ולא להוציא סכומים רבים עקב כך מומלץ לפנות למקצוען שמומחה בהתקנת חלונות אלומיניום מחיר משום שהתקנה זו מבטיחה שמירה על איכות החלונות לאורך זמן ועקב כך חיסכון כספי בעתיד. לבירור נושא חלונות אלומיניום מחיר התקשרו אלינו לקבלת הצעת מחיר ! 03-5798629  / 09-8847576  / 050-5252885  

חלון צרפתי

חלון צרפתי משמש לרוב כחלון ראווה ומקובל להתקין אותו בסלונים ובחדרי תצוגה על מנת להרשים ולהעצים את האור והנוף הנראה מהחלון. חלונות צרפתיים בדרך כלל מגיעים בגודלם עד הרצפה ובנויים כך שחלק אחד שלהם נפתח על הציר האופקי, ואילו החלק השני נשאר קבוע. איפה מומלץ להתקין חלון צרפתי ? עקב המבנה המיוחד של החלון הצרפתי, הוא אינו מתאים לכל בית ויש לחשוב היטב האם יש מקום וצורך להתקין חלון זה בבית. חלון צרפתי לרוב לא מותקן בבתים פרטיים, אלא משמש כאמצעי דקורטיבי בסוויטות מפוארות במיוחד בבתי מלון יוקרתיים. דברים שיש לשים אליהם לב כשמזמינים חלון צרפתי : עקב גודלם הרב והשימוש העיקרי שלהם כאמצעי דקורטיבי, כאשר מזמינים חלונות צרפתיים חשוב להקפיד על העיצוב, על הגימורים המדויקים של החלון וגם על המידות על מנת שיתאימו לחדר בו מעוניינים להציב את החלון. חשוב להזמין חלונות צרפתיים אצל מקצוענים שמבינים ויכולים לתת אחריות על עבודתם בתחום משום שכל עיצוב או גימור לא מדויק יכולים לפגום באיכות החלון.   

חלון אלומיניום

חלון אלומיניום נחשב לסוג מאוד נפוץ של חלונות שקיים כיום בהרבה בתים פרטיים, ובעיקר בתי עסק גדולים משתמשים בסוג זה של חלונות במבנים בהם הם נמצאים. לחלון כזה יש יתרונות רבים שהופכים אותם לחלונות המתאימים ביותר לכל מקום ולמגוון רחב של צרכים ודרישות. סוגי חלונות אלומיניום שנמכרים כיום : ניתן להשיג כיום חלון אלומיניום בתור כחלונות הזזה שנעים על מסילה משותפת בשני הכיוונים, כחלונות הזזה שנפתחים אל תוך הבית, חלונות מיוחדים שנועדו לחדרי ביטחון ועוזרים למנוע כניסת גז ועמידים כנגד רסיסים והדף פצצות, וכחלונות הנכנסים לתוך הקיר שאינם תופסים מקום בבית. היתרון ברכישת חלון אלומיניום : החומר מהם עשויים חלונות אלו מונע מהם להתבלות, להיסדק או לצבעם להתקלף, ובנוסף אותו חומר מאפשר לחלונות גמישות מרבית שמאפשרת למעצבים לעצב אותם במגוון עיצובים שונים ובשילוב עם מתכות שונות או עם זכוכית. עוד יתרון חשוב של חלון אלומיניום זה שחלונות כאלו אינם דורשים תחזוקה שוטפת, ניתן להתקין אותם כך שהם יפתחו בזוויות שונות בהתאם לדרישת הקונה וקל לנקות אותם  

חלונות בלגים

חלונות בלגים איכותיים עשויים מפרופיל בלגי שהינו דק ועדין שמשתל בצורה יפה מאוד כמעט בכלל חלל בו מותקנים החלונות. פרט לדקורטיביות הרבה של החלונות, חלונות בלגים ידועים גם כחלונות פונקציונאליים שניתן להשתמש בהם במגוון דגמים בשילוב מגוון סוגי זכוכיות שמעניקים להם יכולת בידוד מעולה מפני פגעי מזג אויר שונים ועמידות לזמן רב. מה קובע את מחירם של חלונות בלגים ? למרות שמחירם של החלונות הבלגים גבוה בכשלושים אחוז ממחירם של חלונות אלומיניום, החלונות עדיין ממשיכים להיות פופולאריים בקרב אנשים רבים. חלונות בלגים אלו עשויים בדרך כלל בעבודת יד, הפרופילים של החלונות עוברים ציפוי באבץ ומשתמשים לחלונות אלו בצבעים ייחודיים חומציים שמגנים על שכבת האבץ. כיצד לבחור חלונות בלגים לבית ? חשוב להתאים את החלונות הבלגים לעיצוב הבית או לאופי הבניין בו הם מותקנים עם התחשבות בצבעים ששולטים בבניין או בריהוט הביתי. בנוסף מומלץ לבחור את החלונות בהתאם לשיטות פתיחה שונות המתאימים ביותר לגודל החלל או לדרישת האוורור של המקום בו הם מותקנים.  

חלונות ותריסים

לכולנו בבית יש צורך בחלונות ובתריסים ועל מנת שניתן יהיה להתאים חלונות ותריסים בצורה הטובה ביותר לחלל הבית חשוב לבחור את הסוגים המתאימים ביותר למבנה הבית, שימלאו את הפונקציות הנדרשות מהם ושיהיו קלים ונוחים לתפעול. חשוב לשים לב שלחלונות ולתריסים בבית יש תו תקן שמעיד על תקינותם, ועל כך שהם בטוחים לשימוש. ממה מושפע עיצוב חלונות ותריסים ? במקומות רבים בעולם וכך גם בישראל, עיצוב חלונות ועיצוב תריסים מושפע מאוד מתרבות הבנייה האירופאית שכוללת בתוכה עיטורים כך שהחלונות והתריסים למעשה מתאימים לריהוט בבית וממשיכים את קווי העיצוב בבית. כמובן שלעיצוב החלונות ולעיצוב של התריסים יש גם פונקציה חשובה שעוזרת להם לאטום את הבית מפני קור, חום או רעש. באילו חומרים משתמשים לחלונות ותריסים ? ישנו מגוון רחב של חומרים בהם ניתן להשתמש לבניית ועיצוב חלונות ותריסים איכותיים כגון: אלומיניום ועץ לחלונות ותריסים, ופלסטיק לתריסים. לאחר שנבחר החומר המבוקש, החלונות והתריסים עוברים צביעה שמעשירה את התכונות של החומר הנבחר ומקנה לחלונות ולאותם תריסים מחוברים עמידות ארוכת טווח.  

חלון

כבר מזמן חלונות אינם משמשים רק כאמצעי אוורור בבית אלא כפריט דקורטיבי לכל דבר בו ניתן להשתמש על מנת לתת אופי מסוים לבית בהתאם לטעם הדיירים. כמובן שפרט לפריט דקורטיבי נוסף בבית, ישנם עוד שיקולים לאיזה חלון מומלץ לבחור לבית כגון כמות האור הרצויה בבית, הנוף הנשקף מהחלון והבידוד אותו מעוניינים לקבל בעזרת החלון. סוגי החלונות העומדים לרשותנו : החלונות הנפוצים ביותר הם חלונות אלומיניום שעקב היותם עשויים ממתכת מבטיחים חלון עמיד, לא מתבלה, לא נסדק ושאינו זקוק לתחזוקה שוטפת. עוד סוגי חלונות אותם ניתן לרכוש כיום הם חלונות עץ שמתאימים במיוחד למקומות קרים בעלי אווירה כפרית, וחלונות משולבים של עץ ומתכת שחלקם הפנימי עשוי מעץ ואילו החלק החיצוני ממתכת וכך ניתן ליהנות מהיתרונות של שני הסוגים. כיצד להתקין חלון ? התקנת חלונות היא מלאכה מורכבת שדורשת מקצוען שיידע להקפיד על התקנה איכותית שתבטיח את תקינות אותו חלון ואת שמירתו על איטום ובידוד אופטימאליים. מומלץ לבחור מתקין חלונות מורשה, משום שרק הוא יוכל לתת אחריות על ההתקנה.

חלון בלגי

חלון בלגי זה בעצם סוג של חלונות אלומיניום בעלי מראה של פרופילי ברזל שבשילוב עם הצבע שלהם והידיות התואמות שלהם נראים כחלונות כפריים עתיקים. חלון בלגי הוא כינוי ישראלי שניתן לחלונות בעלי פרופילים דקים על מנת לתת להם שם אירופאי שימשוך את קהל הקונים הישראלי ובפועל בבלגיה לא משתמשים בעיצוב דומה ומדובר בעיצוב שהיה נהוג בעבר באירופה. חלון בלגי שניתן לרכוש כיום : כיום ניתן לרכוש חלון בלגי עם פרופיל דק שמכילים שני קווי איטום בדגם הסטנדרטי או שלושה קווי איטום בדגמים חדשים יותר וכלל הדגמים בעלי חריץ עיצובי לאורכם. עוד דגם חלונות אותו ניתן לרכוש היום הוא חלונות הזזה בלגיים שכוללים בין היתר גם גלגלים, מברשות איטום ומנגנוני נעילה מה שהופך אותם למורכבים יחסית. צבעים לחלונות בלגיים : על מנת לשמור על אופי החלון, כאשר צובעים אותם משתמשים בעיקר בשתי משפחות של צבעים: הראשונה היא צבעי קרם ולבנים בהירים שמעניקים לחלונות מראה מרגיע וסולידי והשנייה הם צבעים כהים כמו ירוק ואפור שמחקים את צביעת הברזל בעבר.